192.168.1.2

192.168.1.2 Ttnet, Vodafone ve Superonline modem arayüz ve Şifresi için tarayıcımızı kullanmamız gerecektir. Aktif kullandığımız web tarayıcı programını çalıştıralım. 192.168.1.2 arayüze giriş için kullanacağımız IP adreslerini yazalım. http://192.168.1.2

192.168.1.2 Giriş

Airties arayüz ekranı gelince Kullanıcı adı: boş bırakalım Şifre: Boş bırakalım. Eğer şifrede kullanıcı adında sorun yaşıyorsak Kullanıcı adı : boş veya admin (her ikisinide deneyelim modemden modeme değişik olabiliyor) Şifre: boş (modemi ttnetten aldıysanız şifre ttnet) Varsayılan şifre alanını boş bırakarak Tamam tuşuna basınız ve giriş yapabilirsiniz.

Dikkat: Cihazın web arayüzüne giriş için ilk kez şifre koyarken “Şifre Ayarları” sayfasında “Mevcut Şifre” alanını boş bırakınız. Hemen altında “Yeni Şifre” alanına kullanmak istediğiniz şifreyi giriniz. Son olarak da “Şifreyi Onayla” alanına girmiş olduğunu şifreyi tekrar yazarak “Kaydet” tuşuna tıklayınız.

Bundan sonra web arayüzüne her girişiniz de, belirlemiş olduğunuz şifreyi girmeniz gerekecektir. Eğer mevcut şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, yine aynı sayfada “Mevcut Şifre” alanına kullandığınız şifreyi yazmanız ve daha sonra da kullanmak istediğiniz yeni şifreyi “Yeni Şifre” ve “Şifreyi Onayla” alanlarına girerek “Kaydet” tuşuna tıklamanız gerekmektedir.

Tüm Modem Şifreleri İçin Tıklayın.